Team

Philippe De Backer

Zaakvoerder
+32 479 81 99 39
philippe@bricx.be

Maxim Roelens

Zaakvoerder Roeselare
+32 496 90 71 79
maxim@bricx.be

Kristof Bouchez

Inkoop en verkoop
+32 473 35 17 99
kristof@bricx.be

Vincent Depreeuw

Verhuur & Verkoop
+32 494 50 04 31
vincent@bricx.be

Karine Van Hulle

Inkoop en verkoop
+32 496 02 00 95
karine@bricx.be

Sandra Damen

Administratie & facturatie & attesten
+32 476 62 20 98
sandra@bricx.be

Olivier Vanbiervliet

Inkoop en verkoop
+32 484 77 79 90
olivier@bricx.be

Maxime Caestecker

Verkoop & inkoop
+32 496 54 99 39
max@bricx.be

Steven Debel

Inkoop en verkoop
+32 483 33 03 28
steven@bricx.be

Natalie Riemaecker

Verkoop en verhuur
+32 477 79 93 43
natalie@bricx.be

Giovanie Hoeckx

Hoofd boekhouding
+32 476 32 57 06
boekhouding@bricx.be

Jurgen Monteny

Inkoop en verkoop
+32 488 42 79 12
jurgen@bricx.be

Michael Paelinck

Inkoop en verkoop
+32 473 97 13 67
michael@bricx.be

Jens Debruyne

Verhuur
+32 488 43 51 77
jens@bricx.be

Leen Vandaele

onthaal administratie
+32 508 16 76 7
leen@bricx.be

Sofie Van Middelem

onthaal en administratie
+32 508 16 76 7
sofie@bricx.be

Matthias Aerts

verkoop
+32 484 44 54 46
matthias@bricx.be

Vicky Tack

verkoop
+32 487 40 55 55
vicky@bricx.be

Zot van Vastgoed? Wees er al eerste bij!

Vul hier je zoekopdracht in en we verwittigen je als eerste als er een pand voldoet aan deze zoekopdracht. Zo ben je er steeds als eerste bij.

Vul nu je zoekopdracht in