Riant dakappartement met 4 Slk en staanplaats
Nicolas Stragier
Philip Roelens
Bebouwing
- Bouwjaar
- 1992
- Aantal slaapkamers
- 4
Op zoek naar een uitzonderlijk ruim appartement waar u met het hele gezin comfortabel kunt wonen? Dit lichtrijke dakappartement van maar liefst 160 m² combineert de ruimte van een gezinswoning met het comfort van een appartement.
Algemeen bezoekmoment op vrijdag 25 september van 17 tot 18 uur. Reserveer je bezoekmoment via "plan je bezoek" op volgende link: https://bricx.be/kopen/riant-dakappartement-met-4-slk-en-staanplaats-brprtk3405
Met 4 volwaardige slaapkamers, 2 terrassen, mooie vergezichten, een privatieve autostaanplaats en een uitstekende ligging nabij het centrum van Roeselare is dit een bijzonder aanbod voor wie ruimte en comfort belangrijk vindt.
Via de inkomhal komt u in de ruime en aangename leefruimte. De grote woonkamer biedt volop plaats voor een comfortabele zithoek en een ruime eetplaats. Dankzij de grote raampartijen geniet u hier van veel natuurlijk licht en een aangenaam gevoel van ruimte. Een van de absolute troeven zijn de twee terrassen. Ze bieden niet alleen extra buitenruimte, maar ook mooie vergezichten over de omgeving. Een ideale plek om 's morgens rustig van een koffie te genieten of 's avonds met vrienden en familie te ontspannen
De goed uitgeruste keuken sluit aan bij de leefruimte en beschikt bovendien over een praktische was-/berging. De indeling is functioneel en biedt voldoende mogelijkheden om het appartement volledig naar eigen smaak in te richten.
Een privatieve autostaanplaats is reeds inbegrepen maar er kan ook een garage worden bijgekocht.
Dit pand wordt verkocht onder het systeem van START 2 FINISH. Elk prijsvoorstel gelijk of hoger dan deze startprijs wordt voorgelegd aan de verkoper die dit al dan niet kan aanvaarden.
Bebouwing
- Bouwjaar
- 1992
- Aantal slaapkamers
- 4
- EPC Index
- 193.00kWh / (m2jaar)
- Energieklasse
- B
Ruimtelijke ordening
- Stedenbouwkundige vergunning
- ja
- Rechterlijke beslissing
- In aanvraag
- Voorkooprecht
- nee
- Verkavelingsvergunning
- In aanvraag
- Stedenbouwkundige bestemming
- Woongebied
- Overstromingskans perceel (P-score)
- B
- Overstromingskans gebouw (G-score)
- B
Comfort
- Kelder
- Ja
Voel je de aantrekkingskracht?
Laat je gegevens achter en wij nemen graag contact met je op voor een afspraak.