Team

Philippe De Backer

Zaakvoerder
+32 479 81 99 39
philippe@bricx.be

Maxim Roelens

Zaakvoerder kantoor Roeselare
+32 496 90 71 79
maxim@bricx.be

Kristof Bouchez

Inkoop & Verkoop
+32 473 35 17 99
kristof@bricx.be

Karine Van Hulle

Inkoop & Verkoop
+32 496 02 00 95
karine@bricx.be

Sandra Damen

Administratie & facturatie & attesten
+32 476 62 20 98
sandra@bricx.be

Giovanie Hoeckx

Hoofd boekhouding
+32 476 32 57 06
boekhouding@bricx.be

Jurgen Monteny

Inkoop & Verkoop
+32 488 42 79 12
jurgen@bricx.be

Michael Paelinck

Inkoop & Verkoop
+32 473 97 13 67
michael@bricx.be

Philip Roelens

Inkoop & Verkoop
+32 475 30 02 85
philip@bricx.be

Jens Debruyne

Verhuur
+32 488 43 51 77
jens@bricx.be

Leen Vandaele

Onthaal & administratie
+32 508 16 76 7
leen@bricx.be

Sofie Van Middelem

Onthaal & administratie
+32 508 16 76 7
sofie@bricx.be

Vicky Tack

Inkoop & Verkoop
+32 487 40 65 55
vicky@bricx.be

Alexander de Negri

Inkoop & Verkoop
+32 485 85 58 83
alexander@bricx.be

Jana Crul

Verhuur & Verkoop
+32 470 80 19 56
jana@bricx.be

Natalie Riemaecker

Inkoop & Verkoop
+32 477 79 93 43
natalie@bricx.be

Barbara Deganck

Commercieel binnendienst
+32 518 01 80 0
barbara@bricx.be

Frans De Backer

Schattingen
+32 475 49 11 28
boekhouding@bricx.be

Brent Ballegeer

Inkoop & Verkoop
+32 496 54 99 39
brent@bricx.be

Dymfna Deriemaeker

Media & Marketing
+32 483 33 03 28
media@bricx.be

Louis Van Haecke

Verhuur
+32 472 07 06 71
louis@bricx.be

Alexander Lesire

Inkoop & Verkoop
+32 494 50 04 31
al@bricx.be

Jan Pluvier

Inkoop & Verkoop
+32 475 28 03 76
jan@bricx.be

Zot van Vastgoed? Wees er al eerste bij!

Vul hier je zoekopdracht in en we verwittigen je als eerste als er een pand voldoet aan deze zoekopdracht. Zo ben je er steeds als eerste bij.

Vul nu je zoekopdracht in