Team

Philippe De Backer

Zaakvoerder
+32 479 81 99 39
philippe@bricx.be

Maxim Roelens

Zaakvoerder Roeselare
+32 496 90 71 79
maxim@bricx.be

Kristof Bouchez

Inkoop & Verkoop
+32 473 35 17 99
kristof@bricx.be

Vincent Depreeuw

Verhuur & Verkoop
+32 494 50 04 31
vincent@bricx.be

Karine Van Hulle

Inkoop & Verkoop
+32 496 02 00 95
karine@bricx.be

Sandra Damen

Administratie & facturatie & attesten
+32 476 62 20 98
sandra@bricx.be

Steven Debel

Inkoop & Verkoop
+32 483 33 03 28
steven@bricx.be

Natalie Riemaecker

Inkoop & Verkoop
+32 477 79 93 43
natalie@bricx.be

Giovanie Hoeckx

Hoofd boekhouding
+32 476 32 57 06
boekhouding@bricx.be

Jelle Vercruysse

Inkoop & Verkoop
+32 475 29 14 53
jelle@bricx.be

Jurgen Monteny

Inkoop & Verkoop
+32 488 42 79 12
jurgen@bricx.be

Michael Paelinck

Inkoop & Verkoop
+32 473 97 13 67
michael@bricx.be

Philip Roelens

Inkoop & Verkoop
+32 475 30 02 85
philip@bricx.be

Jens Debruyne

Verhuur
+32 488 43 51 77
jens@bricx.be

Leen Vandaele

Onthaal & administratie
+32 508 16 76 7
leen@bricx.be

Sofie Van Middelem

Onthaal & administratie
+32 508 16 76 7
sofie@bricx.be

Charline Henry

Inkoop & Verkoop
+32 496 54 99 39
charline@bricx.be

Alexander de Negri

Inkoop & Verkoop
+32 485 85 58 83
alexander@bricx.be

Vicky Tack

Inkoop & Verkoop
+32 487 40 65 55
vicky@bricx.be

Zot van Vastgoed? Wees er al eerste bij!

Vul hier je zoekopdracht in en we verwittigen je als eerste als er een pand voldoet aan deze zoekopdracht. Zo ben je er steeds als eerste bij.

Vul nu je zoekopdracht in