Team

Philippe De Backer

Zaakvoerder
+32 479 81 99 39
philippe@bricx.be

Maxim Roelens

Zaakvoerder kantoor Roeselare
+32 496 90 71 79
maxim@bricx.be

Sandra Damen

Administratie & Facturatie & Attesten
+32 476 62 20 98
sandra@bricx.be

Louisa Verhaest

Onthaal & Administratie
+32 471 93 75 88
louisa@bricx.be

Karine Van Hulle

Inkoop & Verkoop
+32 496 02 00 95
karine@bricx.be

Leen Vandaele

Onthaal & Administratie
+32 508 16 76 7
leen@bricx.be

Sofie Van Middelem

Onthaal & Administratie
+32 518 01 80 0
sofie@bricx.be

Kristof Bouchez

Inkoop & Verkoop
+32 473 35 17 99
kristof@bricx.be

Natalie Riemaecker

Inkoop & Verkoop
+32 477 79 93 43
natalie@bricx.be

Philip Roelens

Inkoop & Verkoop
+32 475 30 02 85
philip@bricx.be

Frans De Backer

Schattingen
+32 475 49 11 28
boekhouding@bricx.be

Michael Paelinck

Inkoop & Verkoop
+32 473 97 13 67
michael@bricx.be

Louis Van Haecke

Inkoop & Verkoop
+32 472 07 06 71
louis@bricx.be

Jens Debruyne

Verhuur & Verkoop
+32 488 43 51 77
jens@bricx.be

Alexander de Negri

Inkoop & Verkoop
+32 485 85 58 83
alexander@bricx.be

Brent Ballegeer

Inkoop & Verkoop
+32 496 54 99 39
brent@bricx.be

Dymfna Deriemaeker

Media & Marketing
+32 483 33 03 28
media@bricx.be

Giovanie Hoeckx

Hoofd boekhouding
+32 476 32 57 06
boekhouding@bricx.be

Emiel Deceuninck

Inkoop & Verkoop
+32 470 67 05 70
emiel@bricx.be

Mathias Laleman

Inkoop & Verkoop
+32 491 18 63 78
mathias@bricx.be

Guillaume Fiers

Inkoop & Verkoop
+32 487 40 65 55
guillaume@bricx.be

Zot van Vastgoed? Wees er al eerste bij!

Vul hier je zoekopdracht in en we verwittigen je als eerste als er een pand voldoet aan deze zoekopdracht. Zo ben je er steeds als eerste bij.

Vul nu je zoekopdracht in