Verrassend ruime villa op uiterst gegeerde locatie in Sint-Andries
Alexander de Negri
Brent Ballegeer
Bebouwing
- Bouwjaar
- 1983
- Woonoppervlakte
- 215m2
- Grondoppervlakte
- 564m2
- Aantal slaapkamers
- 5
In de gegeerde Sint-Hubertuslaan 68 te Sint-Andries bevindt zich deze ruime en uitstekend onderhouden villa op een mooi perceel van 564 m². Met een bewoonbare oppervlakte van maar liefst 215 m² biedt deze woning alle ruimte en comfort voor aangenaam gezinsleven.
De villa is volledig instapklaar en straalt verzorging en gezelligheid uit. De prachtig onderhouden tuin vormt een absolute meerwaarde en is de ideale plek om in alle rust te ontspannen of gezellig te genieten met familie en vrienden.
Ook op energetisch vlak heeft deze woning heel wat troeven! Met een EPC-label C (245kWh/m²/jaar) scoort de villa mooi op energiezuinigheid. Bovendien zijn er zonnepanelen aanwezig die jaarlijks nog ongeveer € 1.300 aan groenestroomcertificaten opleveren tot 2029. Een bijzonder interessant extra voordeel!
Dankzij de combinatie van de ruime woonoppervlakte, de verzorgde tuin, de instapklare staat en de aantrekkelijke ligging in Sint-Andries is dit een woning die absoluut een bezoek waard is.
Bebouwing
- Bouwjaar
- 1983
- Woonoppervlakte
- 215m2
- Grondoppervlakte
- 564m2
- Aantal slaapkamers
- 5
- Aantal badkamers
- 1
- Kadastraal inkomen
- € 1289
- EPC Index
- 245.00kWh / (m2jaar)
- Energieklasse
- C
Ruimtelijke ordening
- Stedenbouwkundige vergunning
- ja
- Rechterlijke beslissing
- In aanvraag
- Voorkooprecht
- In aanvraag
- Verkavelingsvergunning
- In aanvraag
- Stedenbouwkundige bestemming
- In aanvraag
- Overstromingskans perceel (P-score)
- B
- Overstromingskans gebouw (G-score)
- A
Comfort
- Tuin
- Ja
- Terras
- Ja
- Garage
- Ja
Voel je de aantrekkingskracht?
Laat je gegevens achter en wij nemen graag contact met je op voor een afspraak.